قوانین و مقررات در فضای کار اشتراکی رابینکس

 1. استفاده از فضای کار اشتراکی رابینکس منوط به پرداخت کامل هزینه عضویت در ابتدای بازه زمانی انتخاب شده از پلن های  رابینکس توسط افراد می باشد، لذا کلیه اعضا متعهد می‌گردند حق عضویت خود را ابتدای هر دوره زمانی پرداخت نمایند. در صورت تاخیر در پرداخت شارژ تا دو هفته بعد از شروع بازه زمانی، حق عضویت شامل هزینه دیرکرد (معادل پانزده درصد هزینه شارژ ماهیانه) می‌شود و عضو موظف به پرداخت آن می‌باشد. 
 2. این عضویت بر اساس بازه زمانی انتخاب شده می‌باشد که در پایان هر دوره طبق توافق طرفین قابل تمدید می‌باشد. لازم به ذکر است اعضا جهت تمدید عضویت , حداکثر ۱۵ روز قبل از اتمام اشتراک فرصت دارند نسبت به تمدید و پرداخت اشتراک دوره بعدی اقدام نمایند. طبیعیست بعد از مدت مذکور رابینکس این حق را دارد که جهت تمدید یا فسخ اشتراک ٬ به صورت یک طرفه عمل کند.
 3. فضای کار اشتراکی رابینکس امکاناتی همچون اینترنت، آب سرد و گرم و مکان استراحت و بازی در اختیار عضو قرار می‌دهد.
 4. فضای کار اشتراکی رابینکس در صورت برگزاری دوره‌های آموزشی و ورکشاپ آن را به اعضا اطلاع رسانی نموده و در صورت امکان، تخفیف ویژه به ایشان اختصاص خواهد داد.
 5. هزینه عضویت فضای کار اشتراکی، دفتر کار اختصاصی، فضای آموزشی و ورکشاپ، اتاق جلسه و کنفرانس طبق ضوابط فضای کار اشتراکی رابینکس محاسبه می‌گردد.
 6. اعضا موظف هستند در طول مدت حضور در رابینکس ضوابط و شرایط پوششی مصوب جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. 
 7. اعضا موظف هستند در طول مدت حضور در فضای کار اشتراکی از میز و فضای کاری خود نگهداری نموده و مسئولیت هرگونه خسارت وارده به فضا اعم از میز، صندلی، اتاق جلسات، فضای آموزشی و سایر امکانات برعهده ایشان می‌باشد. رابینکس هیچ تعهدی نسبت به وسایل شخصی اعضا ندارد و مسئولیت نگهداری آن‌ها به عهده خود اعضاست.
 8. اعضا موظف هستند در زمان حضور در فضای کار اشتراکی سکوت کامل را رعایت نموده و جهت صحبت کردن با تلفن همراه و یا برگزاری جلسه داخلی فضا را ترک نماید.
 9. اعضا موظف هستند در صورت داشتن مهمان حداقل یک روز قبل، اسامی مهمانان و ساعت حضور آنها را جهت هماهنگی به باشگاه اطلاع دهد. همچنین شرایط و ضوابط حضور در فضای کار اشتراکی را به مهمان خود اطلاع دهد، در غیر این صورت فضای کار اشتراکی رابینکس هیچ مسئولیتی در قبال عدم اجازه ورود مهمان نخواهد داشت. مهمانان به هیچ وجه حق حضور در فضای کار اشتراکی را ندارد و باید در فضاهای مشخص شده برای زمان مشخص حضور داشته باشند. 
 10. اعضا موظف هستند جهت رزرو و استفاده از فضاهای جانبی فضای کار اشتراکی رابینکس شامل فضای آموزشی و اتاق کنفرانس ، با توجه به فرم زمان‌بندی، حداقل ۴۸ ساعت قبل، درخواست خود را به مدیریت فضای کار اشتراکی اعلام نماید. هر ساعت رزرو اتاق جلسات به معنی ۵۰ دقیقه استفاده از فضای جلسات و ۱۰ دقیقه نظافت و آماده‌سازی اتاق برای جلسات بعدی می‌باشد. مسئولیت نگه داری و نظافت اتاق جلسات بر عهده عضو رزرو کننده می‌باشد. استفاده از اتاق جلسات صرفا منوط به هماهنگی قبلی با مسئولین رابینکس است و حضور بدون هماهنگی در اتاق جلسات مقدور نخواهد بود. لازم به ذکر است بیشترین بازه رزرو ساعتی اتاق جلسات دو ساعت می‌باشد. هر عضو بر اساس قرارداد خود  می‌تواند بصورت رایگان ( ۴ تا ۱۶ ساعت ) از اتاق جلسات استفاده کنند و زمان استفاده نشده قابل انتقال به ماه های دیگر نیست. استفاده بیشتر نیازمند پرداخت هزینه میباشد.
 11. هرگونه تغییرات در قوانین و ضوابط از طریق شبکه های اجتماعی و یا در دورهمی ها به اعضا انتقال داده خواهد شد و اعضا موظف به انجام آن‌ها می‌باشند.
 12. اعضا موظف هستند کلیه قوانین و آیین‌نامه‌های انضباطی و شرایط منعقده در این تعهدنامه را رعایت نمایند در غیر این صورت عضویت فرد ابطال می‌گردد.
 13. روزهای کاری رابینکس از شنبه تا پنجشنبه طبق ساعات اعلامی تیم اجرایی رابینکس می‌باشد. روزهای تعطیل رسمی، رابینکس نیز تعطیل بوده و همچنین جهت امور داخلی، نظافت، تعمیرات و نگه‌داری رابینکس حداکثر دو روز کاری در هر ماه را تعطیل بوده که این روزها به اطلاع اعضاء خواهد رسید.