قبلی
فضای کار اشتراکی رابینکس

5 مخاطب اصلی فضای کار اشتراکی رابینکس

آیا فضای کار اشتراکی رابینکس در اصفهان برای شما مناسب است ؟

فضای کار اشتراکی رابینکس
فضای کار اشتراکی رابینکس در اصفهان سبک جدیدی از فضای کار خلاق و حرفه ای هست ٬ که به اعضا امکان بهبود سبک کار کردن را می دهد . رابینکس تمامی امکانات لازم برای یک محیط کار منعطف را در بهترین منطقه تجاری – اداری شهر اصفهان ، در مجاورت دانشگاه اصفهان فراهم کرده است . فضای کار اشتراکی رابینکس با تحقیقاتی که انجام داده است ، نیازهای مخاطبان خود را شناسایی کرده و می داند که آن ها در رابینکس به دنبال چه چیزی هستند .

طرفداران پروپاقرص فضای کار اشتراکی رابینکس اصفهان

1. مشاغل کوچک یا همان SME ها

برای مشاغل کوچک ، کو ورکینگ ها هزینه های اضافه را کاهش می دهد ، اجاره طولانی مدت برای آن ها وجود ندارد . معمولاً همه چیز برای راه اندازی مشاغل در دسترس است ، از اتاق جلسات گرفته تا آشپزخانه برای میل میان وعده و قهوه .

بسیاری از فضاهای کاری مشترک در مراكز تجاری با اهمیت بالا واقع شده اند . با دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی ، كافه ها ، مراکز خرید و سالن های ورزشی که اجاره دفتر کاری مستقل با این خصوصیات به عنوان “رویای غیرممکن” ذکر می شود .

به عنوان مالک یکی از مشاغل کوچک ، هرگز نگران تهیه دستمال توالت یا تماس با شرکت تعمیرات WIFI نخواهید بود . زیرا همه چیز برای شما فراهم شده است.

همچنین یک انگیزه عالی برای جذب استعدادهای برتر است . زیرا فضاهای همکاری اغلب فعالیت های مختلفی از جمله کارگاه های فرهنگی و سایر فعالیت های یادگیری یا اجتماعی را برای اعضای خود اجرا می کنند .

دفتر کار اختصاصی

2. فریلنسرها

این فضاها برای فریلنسرها به معنای “آزادی” مکان و زمان کار آن ها با تمام مزایای یک محیط کار اداری به علاوه ی مزایای عضویت در یک جامعه از افراد با ذهن و ایده هایی مشابه است.

کو ورکینگ پادزهر مناسبی برای کسانی است که در غیر این صورت مجبور می شوند به تنهایی در خانه یا در یک کافه پر سر و صدا کار کنند و احساس انزوا کنند.

از آنجا که فضاهای کار اشتراکی پر از افراد جالب و جاه طلبانه ای است که در زمینه های مختلفی کار می کنند، پیوستن به یکی از این فضاها راهی عالی برای یافتن دوستان جدید، ملاقات با مشتریان بالقوه و حتی ملاقات با شرکای تجاری بالقوه جدید است!

فضای کار اشتراکی رابینکس

3. سرمایه گذاران خطرپذیر و کارآفرینان

این افراد با کو ورکینگ ها تفکر رو به جلو خود را با توجه به مزایایی که این فضاها برای استارت آپ های خود دارند، از افزایش لذت کاری و بهره وری گرفته تا فرصتهای شبکه سازی با افراد خارج از حوزه خود را اجرا می کنند.

فضاهای کاری مشترک امکان ایجاد شبکه های متنوع را به صورت روزمره فراهم می کند اعم از جامعه ای از مشتریان بالقوه، شرکا، مربیان و مجموعه ای از استعدادهای در دسترس که می توان از آنها استفاده کرد.

بسیاری از این فضاها رویدادهایی مربوط به سلامتی و ترویج یک سبک زندگی سالم و متعادل را ترتیب می دهند.

4. استارت آپ ها

وقتی چند نفر تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار را می گیرند ، نمی توانند در مورد موفقیت و سودآوری آن 100% مثبت باشند . هم چنین نمی خواهند سرمایه زیادی را بپردازند و یا یک دفتر اجاره کنند . زیرا نمی دانند که تجارت آنها چند ماه عمر می کند یا چند سال .

استارت آپ ها معمولاً از میز کار در فضای باز و یا حتی فضای یک کافه خلوت راضی هستند. معیار اصلی آن ها برای انتخاب فضای کار اشتراکی این است که آیا فضای کاری که به آن ها ارائه می شود، متناسب با بودجه محدود آن ها باشد یا خیر.

با استقبال از استارتاپ ها به عنوان عضو فضای کار مشترک، باید در نظر داشته باشید که احتمالاً رشد خواهند کرد (مخصوصاً اگر مقداری برنامه شتاب دهنده راه اندازی کنید).

شما باید آمادگی برآورده کردن نیازهای رو به رشد یک تجارت در حال رشد را داشته باشید، در غیر این صورت، آنها به سمت رقیب شما می روند یا یک دفتر کار اجاره کنند.

5. مدرسین و برگزار کنندگان دوره های تخصصی

رابینکس با در اختیار گذاشنن یک فضای آموزشی استاندارد و مدرن این امکان رو به همه این عزیزان می دهد که بدون توجه به حاشیه ها صرفا به تدریس و برگزاری دوره خود بپردازند

کلاس آموزشی رابینکس