قبلی
نمای داخلی رابینکس

آشنایی با اتاق جلسه و کنفرانس در فضای کار اشتراکی رابینکس اصفهان

فضایی برای جلسات کاری و جلسات گروهی

اتاق کنفرانس در رابینکس
اتاق جلسه و فضای کنفرانس یکی از فضاهایی است که در هر فضای کار اشتراکی از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. این اتاق یک فضای معمولی نیست بلکه جلسات مهمی در این فضا برگزار می شود و تصمیمات سرنوشت سازی گرفته می شود.بدین ترتیب طراحی و دکوراسیون داخلی این فضا اثرات مطلوبی در افزایش کارآمدی فضای کار اشتراکی دارد. اتاق کنفرانس رابینکس یک فضای ایده آل با امکانات، فناوری و تجهیزات مورد نیاز برای تمامی اعضا آن می باشد.

ویژگی های اتاق جلسه و فضای کنفرانس در رابینکس

طراحی فضا

این فضا به گونه ای طراحی شده است که افراد در طول مدت جلسات خود دارای فضای کافی باشند و احساس خستگی نکنند. بین صندلی ها فضای کافی وجود دارد تا افراد به راحتی بتوانند حرکت کنند و برای عقب و جلو کشیدن صندلی ها به مشکل برنخورند.

میز و صندلی

در انتخاب میز اتاق کنفرانس رابینکس حساسیت بالایی به خرج داده شده است زیرا ما معتقدیم نه تنها اولین مبلمانی ست که در فضا توجه را جلب می کند، بلکه نمادی از شکوه و قدرت می باشد زیرا تصمیم های مهمی در پشت آن گرفته می شود.

صندلی های این فضا به گونه ای انتخاب شده اند که علاوه بر زیبایی، راحت و مطلوب و از استانداردهای لازم برخوردار باشند تا افراد در طول جلسات طولانی با نشستن بر روی آن ها احساس رضایت داشته باشند و دچار خستگی نشوند.

اکوستیک بودن

از آنجا که وضوح و شفافیت صدا در یک اتاق کنفرانس یک ویژگی حائز اهمیت است، رابینکس این فضا را به گونه ای طراحی کرده است که عایق صدا باشد تا از ورود صداهای مزاحم به اتاق جلوگیری کند و هم چنین مانع خروج صدا از اتاق به بیرون شود. به اینگونه محرمانه بودن جلسات شما را تضمین می کند و فضای آرام را به شما هدیه میکند تا تمرکز بیشتری داشته باشید.

نمای داخلی رابینکس

رنگ بندی و نورپردازی

در اتاق کنفرانس بین رنگ فضا و مبلمان هارمونی وجود دارد و همگی کارشناسانه انتخاب شده اند. رنگ آبی فضا باعث می شود که محیط برای افراد حاضر در جلسه بی روح و کسل کننده نباشد و انرژی آن ها تحلیل نرود. نورپردازی این فضا به گونه ایست که قابلیت تنظیم داشته باشد تا بتوان در صورت لزوم نور اتاق را کم یا زیاد کرد.

ویدئو پروژکتور و صفحه نمایش

در این فضای رابینکس یک نمایشگر با ابعادی متناسب با اندازه اتاق در نظر گرفته شده است که به آسانی برای همه ی افراد حاضر در جلسه قابل رویت باشد و تصویری شفاف و واضح داشته باشد.