قبلی
نمای داخلی فضای کار اشتراکی رابینکس

معرفی 5 فضای کار اشتراکی یا کو ورکینگ اسپیس در شهر اصفهان

بهترین فضاهای کار اشتراکی در شهر اصفهان

محیط داخلی فضای کار اشتراکی رابینکس
آیا با فضای کار مشترک آشنایی دارید؟ در گذشته با توجه به این موضوع که فضای اینترنت وجود نداشت، استارت آپ ها برای تبلیغات ، فروش و … هزینه های زیادی را متحمل میشدند. اما امروزه برای اراِیه خدمات و یا محصول به راحتی میتوان به تبلیغات در دنیای بزرگ وب و حتی موتورهای جستجوگر تخصصی حساب کرد. تنها موضوعی که از گذشته تا کنون برای استارت آپ ها هزینه ی سرسام آوری داشت، هزینه اولیه فضای کسب و کار و محل فعالیت بوده است. نمونه بارز این مساله ، شرکت های بزرگ دنیای تکنولوژی هستند که عموما از گاراژ یا انباری های خانه ها شروع به فعالیت کرده اند. خوشبختانه امروزه این موضوع برای کسب و کارهای نوپا با وجود فضای کار اشتراکی حل شده است.

5 فضای کار اشتراکی شهر اصفهان

1. آبی سفید

آبی سفید دارای دوشعبه در اصفهان می باشد. یکی در محدوده خیابان آمادگاه و دیگری سپاهان شهر. آبی سفید به دنبال گرد هم آوردن افراد فعال برای کار کردن در کنار یکدیگر می باشد. قابل ذکر است که هدف اصلی آن ها ایجاد حس خوب کار کردن است.

آبی سفید

2. هاب اصفهان

هاب اصفهان بخشی از ارگ عظیم جهان نما را به محیطی پویا برای کار، خلاقیت، تمرکز و شبکه سازی، تبدیل کرده است که همه با هم رشد می کنند. حضور در هاب اصفهان، تجربه ای است متفاوت با امکاناتی مناسب در مجاورت یکی از ارزشمندترین میراث فرهنگی جهان.

هاب اصفهان

3. پویتک

پویتک ، مجموعه ای در خیابان ملاصدرا اصفهان می باشد. نگرش پویتک در چاره‌اندیشی برای چالش‌ها، بر اساس چهار ویژگی نهادینه شده است: کلان‌نگری، دانش‌بنیانی و کارشناسی، فرآیندمحوری و همچنین پایداری و توازن.

پویتک

4. اونیکس

اونیکس در سیتی سنتر ، زیرمجموعه‌ای از ۶ بخش استارتاپ استودیو اونیکس است که کارآفرینان و صاحبان ایده می‌توانند در این مجموعه، ایده و کسب‌و‌کار‌های خود را رشد دهند.اونیکس از ۶ لابراتوار اصلی تشکیل شده است.

اونیکس

5. فضای کار اشتراکی رابینکس

رابینکس معتقد است که سبک جدیدی از فضای کار خلاق و حرفه‌ای می باشد که به شما امکان بهبود سبک کارکردن رو می دهد. رابینکس یک محیط کار خلاق در بهترین منطقه تجاری-اداری شهر اصفهان ، در مجاورت دانشگاه اصفهان فراهم کرده‌ است تا با توجه به نیاز و بودجه‌، از پلن‌های متنوع و رقابتی آن برای اجاره دفتر کار و عضویت در رابینکس استفاده کنید.

فضای کار اشتراکی رابینکس