قبلی
دفتر کار اشتراکی

آشنایی با دفتر کار اختصاصی در رابینکس

یک دفتر کار ایده آل برای کسب و کارهای کوچک

دفتر کار اشتراکی
حتما این جمله را شما هم تابه حال زیاد شنیده اید که محل کار حکم خانه دوم را برای افراد دارد. این جمله هر چقدر هم که کلیشه ای به نظر برسد اما در واقع درست است زیرا بیش‌ترین‌ زمان مفید خود در طول روز را در آن محیط می‌گذرانید. پس این محیط باید زیبا و آرامش بخش باشد تا مغز انسان بازدهی مناسب را در حین انجام کار داشته باشد و فقط برای ایجاد آرامش و زیبایی در طراحی دفتر کار باید از چند نکته استفاده کرد.

۴ نکته که ما در طراحی دفتر کار اختصاصی رابینکس لحاظ کرده ایم

1. نحوه طراحی فضا

فضای رابینکس به دلیل آن که برای کاربری فضای کار اشتراکی طراحی و ساخته شده است، در هنگام طراحی دفتر کار روی پلان نقشه، نظارت داشته است. بدین ترتیب متراژ دقیق و ویژگی های یک محل کار ایده آل را به شما عزیزان ارائه داده است.

2. چیدمان فضا

نحوه‌ی چیدمان مبلمان در فضای دفتر کار براساس سلیقه شخصی، تاثیر بسیار زیادی روی محیط کار شما دارد. زیرا حس تعلق و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. رابینکس نیازهای اولیه مانند میز اداری و صندلی برای ارباب رجوع را در اختیار شما میگذارد، و این اختیار را به شما می دهد که با یک گلدان کوچک یا یک وسیله‌ی تزئینی زیبا مانند قاب عکس خانوادگی، منظره‌ی دلپذیری را روی میز کار خود به وجود آورید که موجب آرامش و نشاط شما در حین کار خواهد شد.

3. نور طبیعی

همانطور که همه می دانیم نور در فضا از عوامل تاثیرگذار طراحی یک دفتر کار به حساب می آید. اولین نکته ای که در طراحی دفتر اختصلاصی رابینکس به آن توجه شده است، نور طبیعی برای دفاتر بود. زیرا اگر نور مورد نیاز دفاتر کار فقط به وسیله نور مصنوعی تامین شود، سردرد و خستگی چشم را به همراه دارد و بازده کاری به شدت کاهش پیدا می کند.

حیاط رابینکس

4. سیستم سرمایش – گرمایش

کلیه دفاتر اختصاصی رابینکس مجهز به سیستم شوفاژ برای گرمایش می باشند. همچنین جهت خنک شدن در گرمای تابستان ٬ هر دفتر بصورت مجزا به کولر آبی آبی مجهز می باشد. شما همچنین در فصل های دیگر سال می توانید پنجره رو به حیاط رابینکس را باز کرده و از هوای طبیعی و دلنشین لذت ببرید.